Już 1.10.2013 w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji Rozwiązania HR

575x250Już po raz szósty wydawnictwo Wolters Kluwer organizuje konferencję „Rozwiązania HR”. To najbardziej innowacyjna, a zarazem praktyczna konferencji HR na polskim rynku. To wiedza, praktyka i inspiracje zamknięte w kilku ścieżkach tematycznych. Jak co roku skupia całe działy HR: dyrektorów, menedżerów i specjalistów oraz ekspertów merytorycznych zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi. 

Podczas rozwiązań HR uczestnicy będą  mogli wziąć udział w dynamicznych prezentacjach, inspirujących HR Talksach oraz tradycyjnych prezentacjach poświęconych najciekawszym HR-owym casom.  Konferencje rozpocznie wystąpienie znanej już, z poprzedniej edycji Kingi Padzik, która w 20 minut opowie raz jeszcze, ale zupełnie na nowo o efektywności, możliwościach i zaangażowaniu. Przekonamy się co wspólnego ma Pierwsze i Drugie prawo Einsteina z zarządzaniem ludźmi.  Podczas sesji plenarnej Uczestnicy konferencji będą mogli zabrać głos podczas debaty dotyczącej zarządzania wiedzą w XXI w. W debacie przewidujemy udział gości zagranicznych, takich jak: Bruno Rouffaer i Judy Goldberg. 

W samych ścieżkach, jak zwykle pojawią się ciekawe, inspirujące i innowacyjne tematy, np.: „Rzecz o nieowijaniu w bawełnę, czyli docieraniu do potencjału w OdWażnym stylu.”, „Rozwiń skrzydła – czego możemy się nauczyć od ptaków?”, „Wypalenie zawodowe i depresja – jak i kto powinien z nimi walczyć” i wiele innych niepowtarzalnych tematów, które znajdą się w programie jesiennych Rozwiązań 2013 r.

Podczas przerw konferencyjnych, autorzy i konsultanci od lat współpracujący z Wolters Kluwer Polska będą odpowiadać na Państwa indywidualne pytania i pomagać rozwiązywać problemy dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Rozwiązania HR mają przede wszystkim pomóc praktykom HR w mierzeniu się z codziennymi problemami pracy HR-owca, ale także uczyć, inspirować i pokazywać nowe oblicza innowacji. 

VI edycja Konferencji Rozwiązania HR odbędzie się 1 października 2013 r., w Hotelu Marriott w Warszawie.

Więcej informacji o konferencji: http://konferencja.abc.com.pl/rozwiazaniahr/

Wizerunek Pracodawcy jest patronem Konferencji.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: